S námi na to dosáhnete

Reklama

 Veškeré výškové práce nejrůznějšího druhu bývají většinou spojeny se značným rizikem. Ne pro každého je lezení po střechách nebo vysokých stromech či stožárech, které vyžaduje jednak značnou námahu a také odvahu, ale především však je nutné bezpečné zajištění před možným pádem. Tyto rizika, jenž patří k pracem ve výškách, lze ovšem vyloučit využitím vysokozdvižných plošin.

Vysokozdvižné plošiny vám pomohou vykonávat bezpečně a pohodlně například pokrývačské práce, opravy na střechách, také klempířské, tesařské a jiné práce. Proto jakékoliv bezpečné výškové práce mají jedno společné a tou jsou vysokozdvižné plošiny. Nepostradatelné jsou například i při údržbě okapů a střech, na kterých se hromadí listí, ale v zimě i sníh a vytvářejí rampouchy.

Zastupitelé obcí i měst, jakožto i soukromí majitelé domů, jimž není lhostejna bezpečnost chodců a to nejen v zimním období, ji mohou snadno a rychle zajistit, když si u nás pronajmou vysokozdvižnou plošinu. Právě pro takové účely poskytujeme techniku s dosahem až do výšky 22 m.